Contact

Martens logistiek is een veelzijdige, flexibele en klantgerichte logistieke dienstverlener met vestigingen in Houten en Deventer.

Nog vragen? We helpen je graag verder! Bel of mail ons.

Voor ons is niets te gek. Nee zeggen is er niet bij. Loop je rond met een idee, deel het met ons en wij denken graag met je mee!
Kijk wie je nodig hebt in het Team van Martens Logistiek en bel of mail ons via onderstaande contactgegevens; beweeg je muis over de foto voor ‘Wie is wie’

Lokaties

Deventer

Teugseweg 18
7418 AM Deventer
+31 – 570 572 220

Houten

Heemsteedseweg 36
3992 LS Houten
+31 – 348 809990

Leverings
voorwaarden

conform  CMR & PD condities
https://www.tln.nl/verdieping-algemene-voorwaarden/

Plannng

Patrick Sas
Planning@martenslogistiek.nl
0031-348-809992

Magazijn

Cock, Freek, Bjorn
Magazijn@martenslogistiek.nl
0031-570-572222

Orders

Moniek Middeldorp
Orders@martenslogistiek.nl
0031-570-572223

Administratie

Frank Groot
Frank@martenslogistiek.nl
0031-348-809991

Technisch Management

Ton Bervoets
Ton@martenslogistiek.nl
0031-570-572221

Directie

Paul Martens
(Logistiek georiënteerd)
Paul@martenslogistiek.nl
0031-570-572220

Directie

Hank Martens
(Transport georiënteerd)
Hank@martenslogistiek.nl
0031-348-809990

Stafmedewerker

Petra van den Ancker
Administratie@martenslogistiek.nl
0031-570-572224

Scroll naar top